txt-ico-bkg

İzmir Tv Tamir Servisi

Ondo Elektronik Tv Servisi Olarak,
- Tv Ses Var Görüntü Yok Arızası
- Tv Panel Onarım
- Tv Kırık Ekran Değişimi
- Tv Anakart Tamiri ve Değişimi
- Tv Besleme Kartı Power Board Tamiri ve Değişimi
- Tv Dikey ve Yatay Çizgi Onarımı
- Tv Yazılım Güncelleme
- Tv Reflektör Temizleme
- Tv İnverter Tamiri ve Değişimi
- Tv Cof, Driver, Pcb Tamiri ve Değişimi
- Tv T-Con Kartı Tamiri ve Değişimi
- Tv Kablolama ve soket Tamiri
- Tv Panel Koruma Satışı
- 2. El Onarım Görmüş Tv Satışı
- Sıfır Kutusunda 2 Yıl Garantili Tv Satışı hizmetlerini sunmaktayız.

OndoElectronic Televizyon Servisi

Panel harici Yaptığımız bütün onarımlara 1 yıl garanti vermekteyiz. Panel değişimi ve Onarımı 6 ay garantilidir. Tüketiciyi koruma Kanunları gereği sunulan hizmet garantisi en az 6 ay olmak zorundadır. Firma olarak tarafımızca yapılan oanrımlar 1 yıl garantilidir. Panel değişimi ve onarımı 6 ay garantili olma sebebi yedek parça sağlıyıcısı ve üreticisi yurt dışı fabrikaların bizlere 6 ay garanti vermesinden kaynaklanmaktadır.

İzmir'in her semtine servis desteği sağlamaktayız. Televizyon led arızalarınız evinizde gözünüzün önünde yapılmaktadır. Bazı arızalar ise tv servisimize alınarak yapılmaktadır. Sağlıdığımız destek sonrası müşterilerimze servis formu ve gerekli belgeler bırakılarak hizmeti sonlandırmaktayız. Sizleri ziyaret eden personellerimiz, güvenilir ve konusunda uzman olan teknik servis personellerimizdir. Bize ulaşmak çok kolay. Bekletilmeden mesai saatleri içerisnde 0(532)6592435 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Televizyon Tamir Servisi

Led Tv, LCD Tv, Oled Tv ve QLed Tv Tamir Servisi. 1 Yıl Garanti, Orijinal Yedek Parça, Aynı Gün Teslimat ve Adresinizde Hizmet. İzmir ve Çevre İlçelerine Teknik Servis Desteği.

Canlı Destek Hizmetimiz İçin: 0 532 6592435